Рукоборці Кременецької команди з армреслінгу на змаганнях в Микулинцях вибороли призові місця

У містечку Микулинці, що на Тернопільщині, 24 листопада відбувся відкритий чемпіонат Тернопільської області з армспорту на першість КУТОР "ТОДЮСШ з літніх видів спорту". Організатор турніру, титулований і досвідчений рукоборець Igor Pasieka, присвятив його пам’яті свого учителя, Заслуженого тренера України з армспорту Андрія Пушкаря, — повідомляють на сторінці команди  "Pushkar Gym" у Facebook.
[ads-post]У змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів з усієї області. Учасники з Кременця, члени команди "Pushkar Gym", вибороли призові місця у всіх чотирьох вагових категоріях. А в абсолютній ваговій категорії серед дорослих один з рукобореців виборов 2 місце на праву руку.
Спортсмени віком до 18 років боролися у категоріях 50/60/70/+70 на праву і ліву руки та в абсолютній ваговій категорії серед дорослих на праву руку.

Вагова категорія 50 кг.:
‌Дударчук Андрій виборов 1 місце (права рука).
‌Трачук Денис — 1 і 2 місце на ліву та праву руки.
Дударчук Андрій виборов ‌2 місце на ліву руку.
‌Дмитрук Олексій — 3 місце на обидві руки.

Вагова категорія 60 кг.:
Кожентковський Денис отримав ‌1 місце на праву руку та 2 — на ліву.
‌Білик Владислав виборов 1 місце на ліву руку та 3 на праву.
‌Остапчук Назар посів 2 місце на праву, — 3 на ліву руки.

Вагова категорія 70 кг.:
Демчан Дмитро отримав золото на обидві руки.

Вагова категорія понад 70 кг.:
‌Іванюк Богдан виборов 1 місце на праву руку.

Головними спонсорами турніру стали компанії «Микулинецьке» та «БУЛАТ». Ми дуже вдячні спонсорам за підтримку та сприяння в розвитку армспорту Тернопілля.
Судді турніру — титуловані рукоборці Олег Петренко та Дмитро Шемчук.