"Дитину не били, а він вдарився сам": чому 3-річний хлопчик в синцях, розслідує поліція Кременеччини

"Дитину не били, а він вдарився сам": чому 3-річний хлопчик в синцях, розслідує поліція Кременеччини
Умисні легкі тілесні ушкодження, нанесені трирічному хлопчику, розслідують правоохоронці Кременецького відділу поліції. Про синці на тілі дитини поліцейські дізналися від лікарів.
[ads-post]До медиків хлопчика привела рідна тітка, зазначила заступник начальника - начальник слідчого відділу Кременецького відділу поліції, Романа Капранчук. Напередодні вона зустріла племінника разом з мамою в магазині. Остання вагітна і вела себе дивно, розповіла родичка. Тому жінка запропонувала забрати малюка до себе.
Коли дитину вкладала спати, то помітила на його тілі синці. Звідки вони, хлопчик розповісти не міг, оскільки не розмовляє. За допомогою звернулася в медустанову.
Мама та вітчим хлопчика стверджують, що дитину не били, а він вдарився сам. Так це чи ні, встановить слідство. Проте відомо, що в родині постійні сварки, вітчим зловживає алкоголем та наркотиками, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.
Три тижні тому, каже Романа Капранчук, дитина тікала з дому. Його чотири години розшукували оперативники. Малолітній вранці лише в трусиках і футболці залишив житло і пішов до сусідки в інший кінець села.
Даний факт внесений в ЄРДР відповідно до статті 125 ККУ. Триває слідство.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення