Кременецькі футболісти поступилися тернополянам з рахунком 2:0

У тернопільському студентському дербі переміг ФК “Тернопіль-ТНПУ”
5 листопада, відбувся черговий поєдинок у чемпіонаті України серед студентів. У тернопільському дербі зустрілися команди ФК “Тернопіль-Педунівнерситет” та  ФК “Кременець-Академія”. Тернополяни перемогли з рахунком 2:0

[ads-post]Рахунок був відкритий у середині першого тайму, коли після вкидання м’яча з ауту, дальню стійку замкнув Роман Голодрига (1:0). На 52-й хвилині сольний прохід по лівому краю виконав Іван Когут і подвоїв перевагу тернополян (2:0). А на 80-й хвилині за порушення правил на Андрію Різнику арбітр призначив пенальті. Однак кременецький воротар Роман Оліщук ногою зумів відбити м’яча після удару Юрія Заставецького.
Команди виступали у таких складах:
ФК “Тернопіль-Педунівнерситет”: Чуба, Заставецький, Мороз, Миронюк, Засєдко, Мостовий, Волохатий (Різник, 61), Голодрига (Онищук, 65), І. Когут (Савка, 87), Луцик (Малащук, 46), М. Когут (Романішин, 80).
ФК “Кременець-Академія”: Оліщук, Щербатюк, Кривобедрий, Старушкевич (Понєдєльнік, 46), Антосюк, Міськов (Чернявка, 63), Павлусь, Коник (Фесовець, 85), Томич, Дімітрієв (Бідний, 57), Галадей.