![ÐÑеменеÑÑка меÑÑÑ Ð¿ÑдпиÑала ÑÐ³Ð¾Ð´Ñ Ð¿Ñо паÑÑнеÑÑÑво з нÑмеÑÑким мÑÑÑом ÐлÑзенбÑÑг (ФÐТÐ)](https://nday.te.ua/wp-content/uploads/2019/10/1009201913.jpg)
«Дане партнерство є виявом дружніх зв’язків між мешканцями обох міст, яких поєднує спільна культура, європейські цінності та політика європейського добросусідства.
![](https://nday.te.ua/wp-content/uploads/2019/10/1009201912.jpg)
Спільно з мешканцями обох наших міст, особливо з молодою генерацією, ми плануємо проведення зустрічей та багатосторонніх проектів, котрі будуть підтримувати галузі економіки, культури, освіти, спорту, туризму та охорони здоров’я.[ads-post]Також особливим завданням на майбутнє ми хочемо визначити підтримку місцевого самоврядування та захист, підтримку навколишнього середовища. У результаті наших двосторонніх поїздок та співпраці у 2018 році ми підписуємо цю угоду про партнерство», – йдеться у документі.
Під час візиту узгодили питання щодо подальшої співпраці в галузі освіти, спорту, туризму, роботи комунальних установ, природоохоронної індустрії.
Тим часом, поки на державному рівні шукають шляхи до євроінтеграції, у масштабах невеликих міст уже на півдорозі у цьому напрямку. Зокрема й завдяки налагодженню дружніх стосунків із європейськими містами. Кременецька міська рада уже зробила перші вагомі кроки у цьому напрямку.