![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/88436812bf1f3ee29073ce02c5dcf0ae.jpg)
Тим часом, поки комунальні служби міста докладають зусиль, аби на вулицях було охайно та затишно, хтось вперто продовжує «боротися» з порядком.
[ads-post]Так, цієї ночі поблизу зупинки на вул. Ясна зловмисники викрали смітник. Не допомогло навіть те, що він був прикріплений до лавки. На жаль, у Кременці залишаються несвідомі мешканці, які власну мінімальну вигоду ставлять вище інтересів громади і не бажають з повагою ставитися до спільного майна.