Представники Кременця вдало виступили на літньому чемпіонаті України зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства у Ворохті

Картинки по запросу стрибків на лижах з трампліна
У Ворохті завершився літній чемпіонат України зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства серед юніорів. Як повідомляє «Skijumping.UA», золоту нагороду на змагальному об’єкті потужністю К75 здобув спортсмен з Прикарпаття Євген Марусяк, а далі на п’єдесталі пошани були кременчани: «срібло» завоював Олександр Шумбарець, а «бронза» в активі Івана Пилипчука.
Також команда «Тернопільська область1», у складі якої виступали спортсмени з Кременця Андрій Пелешок, Андрій Пилипчук, Іван Пилипчук та Олександр Шумбарець, була найсильнішою у командних змаганнях.
Ще одну «золоту» нагороду здобув для скарбнички області Олександр Шумбарець, який став чемпіоном України серед лижників-двоборців: на трампліні К-75 та в гонці на 3 км спортсменові не було рівних. Другим фінішував Євген Марусяк, третім - кременчанин Віталій Гребенюк.[ads-post]У командному спринт підкорився «золотом» Артему Куцевичу та Валентину Ящуку, другими стали Іван Пилипчук і Олександр Шумбарець, бронзові медалісти - Андрій Пилипчук та Віталій Гребенюк. Усі спортсмени – представники Кременця, вихованці КДЮСШ із зимових видів спорту та обласної ШВСМ.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення