На Кременеччині викрили 12 "наркобізнесменів"


На Тернопільщині завершилися оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Мак».

В ході відпрацювання поліцейські виявляли та знищували незаконні посіви маку та конопель, а також притягували до відповідальності осіб, причетних до скоєння кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків.[ads-post]За словами начальника управління протидії наркозлочинності Михайла Димиди, операція тривала упродовж літа і завершилася 26 вересня. Загалом за цей період співробітники поліції виявили 136 незаконних посівів маку та 25 – коноплі, повідомляє прес-служба ГУ НП в Тернопільській області.
Найбільшу кількість нарковмісних рослин оперативники зафіксували на Зборівщині – 20, Бережанщині – 14, Гусятинщині – 13, Кременеччині – 12 та Бучаччині – 11 фактів. У ході відпрацювань вилучено 28799 рослин маку, 3610 – коноплі. Рекордсменкою з вирощування маку виявилася мешканка Зборівського району. На її ділянці виявлено понад 2700 рослин. Як пояснила жінка, мак вирощувала для власних потреб.
Найбільшу кількість рослин коноплі - понад три тисячі поліцейські зафіксували на присадибній ділянці мешканки Шумського району. В ході оперативно-профілактичних заходів до кримінальної відповідальності притягнуто 74 особи, їм оголошено підозру. Також на порушників складено 25 адміністративних протоколів, з них 13 – за статтею 106-2 КУпАП (незаконний посів або незаконне вирощування снодійного маку чи конопель) та 12 – за статтею 106-1 КУпАП (невжиття заходів щодо забезпечення охорони посівів снодійного маку чи конопель, місць їх зберігання та переробки).

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення