![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/9f473846004804722f8f68989e7ab772.jpg)
У місті Кременці триває реконструкція очисних споруд. Іде будівництво повітродувної системи, що забезпечить переробку бактеріями органіки в не органіку. Також на окремо виділеній лінії міських очисних споруд підприємством ТОВ «Кременецьке молоко» встановлюється обладнання передочистки стічних вод. Дані заходи мають суттєво покращити екологічну ситуацію в місті Кременці та в навколишніх селах.
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/IMG-852119bacde264e51d7dba6ac18cc585-V.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/IMG-da000b77afe5d27c84d0c332ee523c86-V.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/IMG-e7bab4ddb659c57e3d887c1febfcc6f1-V.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/IMG-c9af48b005cfa3aaa221d0d6b59bd24f-V.jpg)