![СвÑÑлина вÑд Ð'ÑÑеÑлава ÐÑÑеÑа.](https://scontent.fiev12-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/68360310_2527710720608014_1262210696960016384_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQk3szLKsqQbM7LZeOj_6p5GjY6BaKe1k4-mgDBcVWgIJnwX-TIewrmcziKU9yUVekM&_nc_ht=scontent.fiev12-1.fna&oh=905a955ed9977acd54d2ab098b0a7e09&oe=5DE526EA)
Вихідець із Кременечини Тарас Мельничук призначений заступником керівника апарату Київської обласної державної адміністрації.
Наразі Михайло Бно-Айріян довірив тернополянину виконувати обов`язки керівника апарату КОДА.
«Сьогодні важливий день в моєму житті! Служіння державі продовжую в Київська обласна державна адміністрація. Усі свої сили, знання, життєвий і професійний досвід буду спрямовувати на розвиток Київщини і України! Дякую за довіру!» – написав у соцмережі новопризначений чиновник.
До слова, у 21 Тарас Мельничук став директором Попівецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів на Кременеччині, згодом був заступником голови Кременецької РДА та працював радником міністра в КМУ.
![СвÑÑлина вÑд Taras Melnychuk.](https://scontent.fiev12-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67614300_2452477741539008_7318926126980530176_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQlskf4wMYycrJG2yP-U9z9E2ikfQuvJkx5YwnmsK8PIT7sPi_L4Jl01lCwauBodgDE&_nc_ht=scontent.fiev12-1.fna&oh=fef87e6fbcc1ade75b81e28d292ca5c7&oe=5DDB540D)