![ÑеÑнопÑлÑ, новини ÑеÑнополÑ, новини ÑеÑнопÑлÑÑини, ÑеÑнопÑлÑÑÑÐºÑ Ð½Ð¾Ð²Ð¸Ð½Ð¸, вÑйна, каплиÑÑ, ÑаблиÑÑ, геÑой](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/07/24/ef4945a9546bb98fc0376fc257eb801e.jpg)
Як розповів протоієрей Андрій Любунь, таблиці з іменами полеглих зробили за рахунок родичів загиблих, меценатів і іноді за підтримки держчиновників, пише TeNews.
— На жаль нам вдалося зібрати ще не всі області, не всі імена. Зараз готуємо таблиці з іменами загиблих уродженців Львівської області, ще немає Одеської області, Закарпатській, Хмельницькій, Полтавській, Сумській, Миколаївській, Запорізькій та Донецькій. Також в списки не внесені ті, хто загинули вже за межами бойових дій, від поранень. Їх ми впишемо пізніше, - зазначив священик.
У цьому році на початку серпня в каплиці відбудеться вже традиційне паломництво під час якої планують відкрити пам'ятник загиблим під час війни на Донбасі і додати нові плити з іменами загиблих.