![Як виглÑдав веÑÑлÑний коÑÑеж ÑакÑÑ Ð½Ð° ТеÑнопÑÐ»Ð»Ñ Ð¿Ð¾Ð½Ð°Ð´ пÑвÑÑолÑÑÑÑ ÑомÑ? (ÑоÑоÑакÑ)](https://ternopoliany.te.ua/media/k2/items/cache/75931cb18c9cd78e7263073681334b94_XL.jpg)
Чим відрізнялися тодішні таксі від теперішніх, а також наскільки ефектний весільний кортеж могли замовити мешканці Кременця на Тернопільщині, можна побачити на давніх світлинах.
Старі чорно-білі фотографії, датовані 60-ми роками ХХ століття, поширив у соцмережі ФейсбукОлександр Польовий. На давніх, дещо висвітлених та вицвілих від часу фото можна розгледіти весільний кортеж Кременецького таксопарку біля РАГСу. Тепер уже орган реєстрації не знайти на колишньому місці у Кременці. Тут тепер Районний відділ народної освіти.
На світлинах видно, як на вулиці міста в ряд вишикувалося декілька легкових автомобілів, а також автобусів тодішніх моделей. Біля транспорту зібрався натовп людей, переважно жінок. А де молоді, розгледіти важко!