![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjsQ_i9gas1TjVeL7AF-fLFN4SZYKJDSh0gAYjJnsw3UJIv5Zbx-wft63b6duPh_1_jNKO6tItmm1RAueoB2lbdjzVZ1HMQlPa6ilisG5qXBtHqZ9Xi27Oksazz7iahCPvegw1VvT5JV7U/s1600/image002.jpg)
Нагадаємо, військовослужбовець Позігун Віталій Сергійович вранці виїхав вранці 7 липня навчання в Рівненську область. Увечері того ж дня зателефонував дружині та повідомив, що знаходиться на автовокзалі у місті Рівне, опісля на зв’язок не виходив і місце його перебування було невідомим. До сьогодні на зв’язок з рідними не виходив.
Чоловік знаходився у одному з готелів міста Рівне, об’єктом злочинних посягань не став.