В Кременці знов заговорили про підсвітку Замкової гори

Картинки по запросу підсвітки Замкової гори
У Кременецькій міській раді відбулася зустріч-нарада, де обговорили перспективу підсвітки Замкової гори. Ініціювала перемовини ГО «Розвиток Кременеччини», участь взяли перший заступник міського голови Микола Матвіюк, секретар ради Галина Мельник, начальник фінансового управління Надія Тімахова, директор НПП «Кременецькі гори» Микола Штогрин, директор Кременецько-Почаївського ДІАЗу Вадим Микулич, громадські активісти.

Під час розмови активісти поставили до відповідальних осіб питання щодо забезпечення комфортних умов для туристів під час відвідування найвизначнішої історико-архітектурної пам’ятки Кременця. Зокрема йшлося про брак смітників, зон відпочинку.
У результаті учасники зустрічі дійшли згоди щодо співфінансування реалізації проекту з освітлення Замкової гори. До того ж готовий проект уже є в ДІАЗі. За нинішніми розрахунками кошторис становить близько 300 тис. грн.. До фінансування зокрема долучиться міська та районна влада. Також активісти розраховують на допомогу спонсорів та місцевих підприємців.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення