Волонтери з Польщі проводять реставрацію на одному з найстаріших кладовищ Кременця

Міський голова Кременця Олексій Ковальчук разом з першим заступником Миколою Матвіюком зустрілися з польськими волонтерами. Під час зустрічі та перемовин також з координатором проектів Фонду Культурної Спадщини Польщі Даніелем Потканскі керівники засвідчили свою пошану, подякували польським друзям за пророблену ними роботу та обговорили напрямки та перспективу подальшої співпраці.

Реставрацію надгробків на одному із найстаріших кладовищ Кременця Фонд Культурної Спадщини Польщі проводить уже не перший рік. Разом із волонтерами на Монастирському цвинтарі працюють і професори Варшавського університету, мистецтвознавці. За час роботи на древньому некрополі очистили від заростів десятки надгробків, надмогильні пам’ятники повністю реставрували. Зокрема, на могилі видатного науковця-ботаніка ВіллібальдаБессера та його кращого друга, художника Йозефа Сандерса, пише Наш День
Відновили й надгробки на могилах директорів та професорів славетного Кременецького ліцею, який, проіснувавши лиш чверть століття (1805-1831), забезпечив місту славу культурно-освітнього центру Правобережної України.
Після цього побували також на Польському цвинтарі, де цього року волонтери провели благоустрій.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення