Мешканця Кременця судитимуть за крадіжку чужого велосипеда

Мешканця Кременця судитимуть за крадіжку чужого велосипеда
Працівники поліції викрили мешканця Кременця, який викрав чужий велотранспорт. За свої протиправні дії чоловіку загрожує штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Подія трапилася в одному із сіл Шумщини. Краянин повідомив, що з території його господарства зник двоколісний транспорт, який заявник оцінив в 2000 гривень. За допомогою він звернувся до поліцейських.
У ході розшукових заходів правоохоронці встановили, що до злочину причетний житель районного центру 1975 року народження. До слова, це вперше коли чоловік попадає в поле зору правоохоронців. Викрадене майно поліцейські вилучили.
Відомості про події внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 185 Кримінального кодексу України – «Крадіжка».
Правоохоронці звертаються до жителів та гостей краю: дотримуйтесь елементарних правил безпеки, аби вберегти своє майно.
У жодному разі не залишати велосипед без нагляду та у легкодоступних місцях! У 90% випадків велосипед крадуть саме з парадних, сходових клітин, спільного коридору. На все про все невідомим необхідно декілька секунд, аби без труднощів привласнити ваше майно.
Найкраще купувати лише дорогі U-подібні замки та у громадських місцях не випускати  велотранспорт із поля зору. Найкраще місце для зберігання майна – це ваше помешкання.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення