![У ÑоÑмеÑÐµÐ¶Ñ Ð¿Ð¾ÐºÐ°Ð·Ð°Ð»Ð¸ Ð´Ð°Ð²Ð½Ñ ÐºÐ²Ð¸ÑанÑÑÑ Ð½Ð° подаÑок 1942 ÑÐ¾ÐºÑ Ð· ТеÑнопÑлÑÑини (ÑоÑоÑакÑ)](https://ternopoliany.te.ua/media/k2/items/cache/1c7b325bf5423a6924c0609919a05b6e_XL.jpg)
Як за часів другої світової війни збирали податок за дороги на Кременеччині Тернопільської області, можна дізнатися, подивившись на стару податкову квитанцію.
Світлини старого документа, давність якого – майже століття, оприлюднив у соцмережі Фейсбук Олександр Мінчук.
На квитанції зазначено, що людина, на ім’я якої надійшло «поквитування», повинна сплатити 72 карбованці. Документ – з печаткою, номером та підписом, а записи зроблено синьою ручкою чи чорнилом.
![66766342_439279346657092_3770954214709133312_n.jpg](https://ternopoliany.te.ua/images/66766342_439279346657092_3770954214709133312_n.jpg)
![66848166_439279379990422_3218866937954041856_n.jpg](https://ternopoliany.te.ua/images/66848166_439279379990422_3218866937954041856_n.jpg)