![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/804599cc54df0bd0838cb717dae5a2c1.jpg)
3 червня на базі Волинського ліцею імені Нестора Літописця відбулося відкриття XX Чемпіонату України з бейсболу. Цьогоріч у змаганнях беруть участь 7 команд.
Вітальні слова звучали від директора Малої бейсбольної ліги в Україні Василя Тараска, за ініціативи якого двадцять років поспіль відбувається чемпіонат та директора ліцею В.І.Мишка . Побажав хорошої гри і начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Кременецької міської ради А. Станіславенко.
Внаслідок жеребкування було визначено, що перший поєдинок відбудеться між командою Торнадо з Івано-Пусте та командою з Києва. Перемогу здобув Київ з рахунком 14:7. Друга гра відбувалася між командами Волинського ліцею імені Нестора Літописця та минулорічними чемпіонами (“Bad Boys” з Кропивницького). З рахунком 14:4 переможці підтвердили своє звання. У третій грі змагалися команда з Рівного та команда Дельфіни з міста Чорноморськ. Рівняни показали супер гру із рахунком 10:0.
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/62092841_431828597657433_4080971843261956096_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/IMG_20190603_093632.jpg)