![СÑ
ема ÑаÑ
ÑайÑÑва пÑоÑÑа: двоÑ
меÑканÑÑв ТеÑнопÑлÑÑини обÑкÑали ÑелеÑÐ¾Ð½Ð½Ñ Ð°ÑеÑиÑÑи](https://ternopoliany.te.ua/media/k2/items/cache/24e4d94a07f9537705d9a8f7c91bfdc6_XL.jpg)
За добу поліцейські задокументували на Тернопільщині два випадки телефонного шахрайства.
Пройдисвіти, представившись співробітниками банківської установи, викрали з картки 36-річного тернополянина вісім з половиною тисяч гривень, а житель Кременеччини втратив понад тисячу гривень.
"Схема шахрайства проста: зловмисники телефонують до жертв, називаються співробітниками банку, лякають людей, що їхня картка може бути заблокована, чи пропонують змінити пін-код задля безпеки, чи ще якісь послуги, дізнаються дані банківських карт і викрадають кошти", – інформує відділ комунікації поліції Тернопільської області.
Поліцейські застерігають краян не довіряти подібній інформації та в жодному випадку не повідомляти пройдисвітам особистих даних, чи даних банківських документів.