![Як ÑозÑивали ÑлÑб на ТеÑнопÑлÑÑÐ¸Ð½Ñ Ð¼Ð°Ð¹Ð¶Ðµ 100 ÑокÑв ÑÐ¾Ð¼Ñ (докÑменÑ)](https://ternopoliany.te.ua/media/k2/items/cache/edc29bb9c3320efdef387c0b647d2c05_XL.jpg)
Посвідчення про розірвання шлюбу пари з Кременця Антона і Насті та дозвіл чоловікові вступити у новий союз, який підписав глава Української автономної православної церкви в юрисдикції Московського патріархату, митрополит Волинський і Житомирський, екзарх України Олексій Громадський, оприлюднив житель Тернопільщини Олександр Мінчук.
– Тримаю документ 1921 року в руках. І цінність його не в давності, а в оригіналі підпису митрополита Алексія Громадського! – написав чоловік.
Додамо, що відповідне посвідчення датується 26 травня 1921 року.