![ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑÑд Ñемида](https://uiamp.org.ua/sites/default/files/styles/newsi/public/field/image/1378292798_sud.jpg?itok=nYsC1Nhd)
Особа, яка займалась протиправною діяльністю, – мешканець Кременеччини.
Під час слідства у нього теж виявили та вилучили 2,8 тис. літрів фальсифікованих алкогольних напоїв та близько тисячі пачок цигарок. Кременецький районний суд прийняв рішення вилучені підакцизні товари знищити, а порушника від кримінальної відповідальності звільнити у зв’язку із амністією.До того ж він зобов’язаний сплатити на користь держави 3,2 тис. гривень витрат на проведення судових експертиз.