У Кременець завітала Олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна 📷

Кременчани мали честь приймати у своєму місті особливу гостю. До Кременця завітала зірка спорту, олімпійська чемпіонка, українська біатлоністка Олена Підгрушна. Вона приїхала на запрошення Інклюзивного-Ресурсного центру Кременецької міської ради, де особисто зустрів її міський голова Олексій Ковальчук.
Побачити та поспілкуватися з легендою українського спорту, ім`я котрої відоме в усьому світі, мали нагоду учні місцевих шкіл на базі гімназії. Олена Підгрушна розповіла про особливості біатлону і чому цей вид спорту складніший за інші. Діти слухали спортсменку із захватом, усі могли задати питання.
Також Олена розповіла – що пов’язує її з Кременцем. Мало кому відомо, що 10 років тому вона працювала дільничним у місцевому відділку міліції.
– Спортсмени, котрі мають справу зі зброєю, тим чи іншим чином пов`язані зі службою. Тож мені свого часу довелося працювати дільничним у Кременецькому відділку тоді ще міліції, – розповіла чемпіонка.
Нині вона має звання майора Нацгвардії, чому надзвичайно радий її батько, котрий і сам зробив кар’єру військового.
Окрім цього Олена Підгрушна відвідала й Кременецький ліцей ім. Нестора Літописця. Своїм прикладом вона неабияк надихнула місцеву молодь не лише на заняття спортом, а й на те, що завжди потрібно йти до поставленої мети та невпинно працювати над собою.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення