ДТП трапилася сьогодні по обіді. Очевидці стверджують, що причиною аварії стало порушення водієм правил керування.
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_tcogHRpKAKZmc4Gflr2VYQ332ox7_XFF7MkLJLlSlVwxODbkxRIsV88HMGxyEVq_MbqKuHOe3LiC5WQWzmrDaynOl26yyeh-DF8YZaTGAw8hpohMI1NPOYYeqaOA=s0-d)
– Близько 14.00 трапилася ДТП. Перевернувся причіп «КАМАЗу», що був заповнений брикетом. За словами очевидців, причиною цього інциденту стало порушення правил керування, а саме – розмова по мобільному телефону під час керування транспортним засобом, – пишуть у спільноті «Типовий Кременець».Проте у поліції інформацію щодо розмови за кермом не підтверджують і кажуть, що правоохоронців не викликали.