У Кременці студенти змусили плакати відому письменницю 📹

Що змусило плакати у Кременці відому письменницю (фото, відео)
Талановита та яскрава гра акторів змусила ще раз прожити власну книжку та плакати відому письменницю Дзвінку Торохтушко.
У Кременецькій ОГПА ім. Тараса Шевченка відбулася прем’єра вистави «Світлини між пеклом і раєм» за мотивами чотирьох новел знаменитої землячки – «Фотограф», «Їнтар», «Свєтка», «Пиріжки з шугалем». Своїми враженнями та емоціями письменниця поділилася у соцмережі.

– «Світлини між пеклом і раєм». Це так дивно… Коли я писала ці новели, коли виписувала героїв, підбирала слова, репліки, описувала характери, світогляд, мотивувала вчинки… Я їх бачила. Бачила саме такими…
Діти (перепрошую – АКТОРИ!), ви прекрасні у грі, яка відкриває не награну щирість. Ви неймовірно талановиті. І це правда. Ви зробили щось таке, для означення чого мені досі бракує слів. Я ще раз прожила мою власну книжку. Вибачте – я плакала. Як я вам вдячна за це! – пише письменниця.

Юні актори розчулили не лише авторку новел, а й глядачів. Їхній наставник, Василь Скоропляс (режисер), знає своє ремесло, – переконують кременчани, що побували на прем’єрі.

– Студентський експериментальний театр «Пілігрим» Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка та Кременецького педагогічного коледжу розчулив сьогодні глядачів прем’єрою «Світлини між пеклом і раєм». Вихованці Василя Скоропляса «оживили» чотири новели нашої талановитої землячки Любов Бурак – Дзвінки Торохтушко. Ці навдивовижу життєві історії змусили глядачів переживати разом з героями і разом з ними плакати й радіти, – ділиться Зоя Карп`юк.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення