У Кременці влаштовують масштабний благодійний забіг для сімей. Приєднуйтесь!

У Кременці влаштовують масштабний благодійний забіг для сімей. Приєднуйтесь!
Благодійний забіг у Кременці відбудеться 2 червня. Під час акції люди бігтимуть різні дистанції та збиратимуть кошти для фонду "Український реєстр донорів кісткового мозку". На захід запрошують тернополян та гостей з багатьох інших міст України.  

- У Кременці ми влаштовуємо благодійний забіг або просто сімейну прогулянку, - розповідає співорганізатор заходу Сергій Яросевич. - Крім того, що можна буде гарно провести час та долучитись до здорового способу життя, ми хочемо зібрати кошти на підбримку благодійного фонду "Український реєстр донорів кісткового мозку". 

На благодійний забіг запросили учасників з різних міст України. Пообіцяли приїхати і тернопільські спортсмени з бігового клубу. 
- До нас приїдуть професійні спортсмени, вони бігтимуть на дистанції 4 кілометри, - каже Сергій Яросевич. - Відстані до кілометра ми готуємо для діток від 4-5 років. Будуть забіги для новачків, або прогулянка для сімейних пар - це 2-4 кілометри. Тобто якщо люди можуть просто прогулятись цими місцями у вихідний, то так вони ще й зроблять корисну справу. 

 Окрім того, у Кременці проведуть благодійну ярмарку, яка і розпочне весь захід. На завершення виступить кавер-гурт "Дихай". Довідка: Для участі у забігу потрібна попередня реєстрація за номером: 0673540119.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення