Історична реконструкція боїв різних епох відбулася у центрі Кременця у рамках святкування Дня міста. Кременчани та гості мали нагоду спостерігати видовищне дійство, у котрому показали битви часів Київської Русі та Козацької доби. Влаштували пізнавальну виставу ГО «Патріот» та ВМО «Сокіл» з Тернополя.
Окрім цього кременчан розважали концертом, виступали місцеві виконавці та запрошені зірки.
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_uCcEvbgHSL-Z-m_lhfdgmvzPvlcUZpRkKcklhgyPIJoJyLUksPE23YZVRYwafGBwjFPli16ib1r_2I4NGLIXaV61X1mc-4MTmGaQmVrXF-d0I8VIzcOiwm6jq92pcRvRD9uaMkuQfeMaPB1OVujg7EVOoRt5spDYP2c-FEFs_8r5mq=s0-d)
Окрім цього кременчан розважали концертом, виступали місцеві виконавці та запрошені зірки.