Як у Кременці відзначили День міста? 📷


Кременець гучно відгуляв свій 792 День народження. У кременчан та гостей міста залишилося багато позитивних вражень. Особливо задоволені найменші – для них на цьогорічному Дні міста було безліч розваг. Особливим нинішнє свято було й тим, що відзначили його разом із друзями із Грузії, котрі 26 травня вшановують найбільше державне свято – День Незалежності Грузії.

Розпочалося святкування із традиційної урочистої ходи центральною вулицею. Далі – вітальні слова від міського голови Олексія Ковальчука, народного депутата Михайла Головка, голови Тернопільської ОДА Степана Барни та міських голів сусідніх районів та м. Тернопіль.

Потім кременчани мали нагоду спостерігати видовищні бої різних епох завдяки історичній реконструкції.

Далі – концерт. Яскраві виступи місцевих виконавців не залишили байдужим жодного глядача. Гучні оплески зірвали запрошені зірки – гурти «Невимний кудень» та «Фіолет». Отримали кременчани та гості подарунок і від міського голови – виконання улюблених пісень. Надзвичайно вразило глядачів фаєр-шоу.

Свято завершилося далеко за північ. І навіть невеличкий дощик його не зіпсував. Кременчани кажуть, що це гарний знак.

Уже у ранці всі центральні вулиці були прибрані. У парку ще працювали комунальники. І ніщо, окрім яскравих вражень, не нагадувало, що вчора у Кременці було гучне свято.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення