На Кременеччині вбивця 19-річної студентки отримала 8 років тюрми

Кременецький райсуд поставив крапку у справі про жорстоке вбивство 19-річної студентки Олени Камінської.

Обвинуваченій у вбивстві жительці Кременця суд присудив вісім років тюрми. Обвинувачена Діана С. свою вину у суді визнала повністю, щиро розкаялась.

Як пояснила вона у суді, конфлікт із потерпілою виник через ревнощі. Мовляв, з хлопцем, до якого приревнувала, перебувала у фактичних шлюбних відносинах та була вагітна. Про це йдеться у вироку Кременецького районного суду від 21 травня.

Ним суд визнав дівчину винуватою у вбивстві (ч.1 ст. 115 КК) та призначив покарання на термін, наближений до мінімального за цією статтею – на вісім років. Поки що вирок не набрав законної сили.

Вбивство, нагадаємо, трапилось ввечері 5 травня 2018 у будинку на околиці міста. Кременчанка, повернувшись додому, застала в будинку свого знайомого з невідомою дівчиною.

Вона почала з’ясовувати стосунки, але хлопець розмовляти відмовився та залишив дівчат на одинці. Це розізлило жительку райцентру і вона почала бити непрохану гостю спочатку металевою трубою, потім совковою лопатою та вилами. Усі удари наносила в область голови та тулуба.

Після скоєного викликала поліцію. Саме вбивство трапилось на околиці міста у будинку, який має лиху славу у місцевих. Друзі вбитої, як писали ЗМІ, не вірили, що Оленка добровільно туди пішла. Мовляв, дівчина мала хлопця, а з проблемними людьми не мала нічого спільного.
Ольга КРАВЕЦЬ

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення