![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/85155539db8c7a87e53cf05bdcaac700.jpg)
До Дня міста Кременець буде чистим та комфортним.
Наразі тривають останні приготування до святкувань. Працівники КП «Кременецьблагоустрій» прибирають узбіччя міських доріг та усувають наслідки негоди уже впродовж двох днів. Адже з верхніх вулиць за дні, коли тривали дощі та зливи, намило багато піску та ґрунту.![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/60814388_381576442466782_2744473450625105920_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/60877860_2336694716611252_4309182246180356096_n.jpg)
Нагадаємо, День міста святкуватимуть в Кременці цієї неділі, 26 травня. З програмою можна ознайомитися нижче:
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/6686d4c13dbea8003c457b9bae2ff495.jpg)