Учнів на Кременеччині вигнали із ЗНО через користування телефонами

Трьох учнів на Тернопільщині вигнали із ЗНО через користування телефонами
Користування телефонами під час ЗНО заборонено. На жаль, троє дітей у Тернополі та Кременці не дотримались заборони, тому до ЗНО вони були не допущені.
Зовнішнє незалежне оцінювання з математики в Україні випускники здавали 21 травня.  Трьох дітей вигнали з іспиту через користування телефонами, ще двох не допустили до здачі через відсутність документів.  Зовнішнє незалежне оцінювання з математики  не змогли здати двоє учнів, які не потрапили на тестування через те, що не мали біля себе оригіналів документів, що посвідчують особу.
- У нас було два випадки, коли діти не мали з собою документів, які посвідчують особу і тому не змогли пройти ЗНО, - каже заступник директора з науково-педагогічної, навчальної роботи та інформаційно-комунікаційних технологій Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної освіти Юрій Шайнюк. - У процедурі прописано як можна замінити відсутність документа відповідними довідками і це діти мали знати. Але із 3 600 учнів, які здавали тестування лише двоє не потрапили. 
Для того, щоб взяти участь у тестуванні потрібно мати з собою паспорт та сертифікат з центру оцінювання, ручки. Учасникам ЗНО з собою можна брати питну воду у прозорій пляшці та ліки, якщо це необхідно. Про ліки інструкторів потрібно попередити перед початком тестування.
- Користування телефонами під час ЗНО заборонено. Про це ми також попереджаємо учасників під час підготовчого періоду, - каже Юрій Шайнюк. - На жаль, троє дітей у Тернополі та Кременці не дотримались заборони, тому теж до ЗНО вони були не допущені.
Учні, яких вигнали із тестування мають право проходити ЗНО із інших предметів, проте математику здати вони зможуть аж наступного року.  Нагадаємо, Українську мову та літературу в Україні  здаватимуть 23 травня, іноземні мови - 27-28 травня, фізику - 30 травня, 4 червня - ЗНО із історії України, 6 червня - біологія, 11 червня - географія та 13 червня - хімія. 

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення