![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/8f9b774889287210939a5eca6178a4c4.jpg)
Ще одна локація, де можна присісти перепочити чи поласувати морозивом з’явилася у центрі міста.
Працівники КП «Кременецьблагоустрій» встановили нові лавочки на парапетах біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Зважаючи на те, що ця територія відтепер підсвічується вночі, місце може стати одним з улюблених для молоді. Комунальники сподіваються, що вранці не знаходитимуть там лушпиння від соняшника або чогось схожого.
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/60932038_348223955833865_100731916692488192_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/60561413_429382081228122_315837115965374464_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/60526114_827166187649759_2506875907055026176_n.jpg)