![](https://i1.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2017/06/%D0%B7%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97-2.jpg?resize=640%2C472&ssl=1)
З’ясувалося, що Іноземець проживає в Україні легально і планує розвивати на Кременеччині власну справу. Під майбутній бізнес придбав приміщення і затіяв там ремонт, а в помічники взяв місцевих хлопців. За якийсь час господар почав помічати, що зникають інструменти. Спочатку «загубилися» бензокоса і перфоратор,ще за кілька днів зникли електродвигун від верстату, набір фрез для обробки деревини і електропила.
Правоохоронці встановили, що крадіжку скоїв один з помічників потерпілого – 16-річний житель Зборівського району. Хлопець мав вільний доступ до приміщення чим і скористався.
Викрадені інструменти виявили в підлітка вдома та вилучили. За скоєне парубку інкримінують частину 3 статті 185 Кримінального кодексу – крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення.