![Ðа ТеÑнопÑлÑÑÐ¸Ð½Ñ Ñ ÑвоÑй ÑÑÐ¾Ð´Ð¾Ð»Ñ Ð¿Ð¾Ð²ÑÑивÑÑ ÑоловÑк](https://ternopoliany.te.ua/media/k2/items/cache/c1fa303da3848c8d4fd9323c873484f3_XL.jpg)
На Кременеччині — чергова жертва самогубства. 64-річний чоловік звів рахунки із життям. Трагедія сталася 30 березня у селі Новий Кокорів Кременецького району.
Про це у поліцію повідомила мешканка села, яка і знайшла чоловіка мертвим. Жінка вранці прийшла на подвір’я, але власника помешкання не виявила. Зайшовши у стодолу вона побачила односельчанина, який без ознак життя висів у петлі.
Що спонукало краянина піти на такий крок невідомо. Передсмертної записки він не залишив.
На місце події виїжджали правоохоронці. Попереднім оглядом тіла слідів насильницької смерті, окрім борозди, виявлено не було. Труп направлено в морг для проведення судово-медичної експертизи.