![](https://tn.oblast.online/wp-content/uploads/2019/04/2bc6fa7bc36f9726dca00c5c23094138.jpg)
На близько 1 гектарі площі було висаджено 3 тисячі садженців дуба та 1,5 тисячі європейської модрини. За словами лісників, дуб – то міць, а модрина – то краса.
«Відтак, є символічною нинішня наша висадка дерев – Україна є міцною та неповторно гарною державою», – зауважив голова Кременецької районної ради Володимир Стефанський.
До висадження дерев долучилися співробітники Кременецької районної ради та Чугалівської сільської ради.
![](https://tn.oblast.online/wp-content/uploads/2019/04/e1fbe560ced3a1d033784e99c2676df1.jpg)
![](https://tn.oblast.online/wp-content/uploads/2019/04/e1fbe560ced3a1d033784e99c2676df1.jpg)
![](https://tn.oblast.online/wp-content/uploads/2019/04/28dfa82ec143b93f95e85ff74c006d6e.jpg)
![](https://tn.oblast.online/wp-content/uploads/2019/04/2bc6fa7bc36f9726dca00c5c23094138.jpg)