Кременчани долучились до благодійного забігу, щоб підтримати чемпіонку із вадами слуху

Кременчани долучились до благодійного забігу, щоб підтримати чемпіонку із вадами слуху
Благодійний забіг "Почуємо разом" на підтримку чемпіонки України з лижного спорту Анастасії Кононюк відбувся у селищі Смига на Рівненщині 7 квітня. До акції долучилась сім'я із Кременця. Учасники віком від 2 до 100 років перераховували кошти, щоб купити слуховий апарат для дівчини.
Зараз Анастасії Кононюк потрібен слуховий апарат, який коштує понад 2200 євро. Під час спортивного заходу учасники перераховували кошти, щоб допомогти дівчині. На забіг приїхав кременчанин Сергій Яросевич з сімєю. Він розповів, що участь у таких заходах часто бере, а діти та дружина пропозицію допомогти дівчині із вадами слуху прийняли з радістю.

- Моєму синові Арсенчику 6 років. Він брав участь у забігові на 200 метрів у групі від 2 до шести років, а донька Валерія - була наймолодшою учасницею у групі від 15 до 100 років. Хоча їй лише 9 - вона вирішила бігти з дорослими, - розповідає Сергій Яросевич.

Чоловік каже, що долучається до організації схожих спортивних благодійних заходів і на Теропільщині. Найближчий забіг планують на початок червня у Керменці.

Організувати забіг допомагала жінка, якщо народилась на Тернопільщині. Зараз Віта Костюк - заступник голови Смизької селищної ради. Вона каже, що захід насамперед мав показати дітям, що вони не покинуті у біді.
- До мене, як до представниці місцевої влади, звернулася родичка сім"ї Кононюків Інна Псюк із пропозицією допомогти батькам назбирати кошти для придбання слухових апаратів для Насті, чемпіонки України з лижних перегонів серед дітей з вадами слуху, - розповідає Віта Костюк. Ми зрозуміли, що будь якими силами маємо допомогти дівчинці.  Ми співпрацюємо з ГО "Розвиток Кременеччини" та "Зоря Надії" з Кременця, з якими разом реалізовуємо проект по соціалізації молоді з особливими потребами. Загалом, проводимо багато заходів, щоб змінити погляд на дітей з особливими потребами,
Завдяки забігу вдалось зібрати 44 683 грн, які передали дівчині, щоб вона могла почути світ. Ви теж можете допомогти чемпіонці. 
Реквізити для допомоги: 5168 7559 0442 8139 (Приватбанк) Кононюк Анастасія
За довідками можна звертатися: smyha-molod@ukr.net

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення