Письменник з Кременеччини, який втратив зір, презентував книгу

Читальний зал бібліотеки Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка пам’ятає безліч зустрічей із цікавими людьми.
Нещодавно студентсько-викладацький колектив навчального закладу приймав Василя Лящука – вихідця із оповитої легендами Кременеччини, неординарну творчу особистість, талановитого українського поета і перекладача, члена Національної спілки письменників і Національної спілки журналістів України. Та головне – це людина дуже непростої долі, котра повністю втратила зір, проте постійно продовжує творити, писати надзвичайно майстерні твори і горить жадобою життя і творчості.
Народився Василь Кіндратович Лящук 1 березня 1948 року в с. Старий Почаїв. Закінчив Старопочаївську восьмирічку, середню школу-інтернат для незрячих дітей у Львові, філологічний факультет Рівненського педінституту. Займався тут у літстудії, якою керував Микола Кузьменко. Його творче зростання відбувалося разом із Петром Велесиком, Борисом Боровцем, Миколою Пшеничним та іншими відомими поетами. Працював на журналістській та викладацькій ниві. Друкувався на сторінках багатьох газет та журналів.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення