![ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð´Ñп](https://picua.org/images/2018/11/10/fc5b832702042e525d755fbe9a8091fb.jpg)
Аварія сталась 28 квітня о 10.00 годин на автодорозі «Тернопіль-Кременець», поблизу с. Горинка Кременецького району. Водій автомобіля ВАЗ-2110, житель м. Рівне, не впорався з керуванням, з’їхав у кювет та допустив перекидання автомобіля.
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди троє людей (водій та його пасажири) опинились в Кременецькій районній лікарні
Для деблокування 83-річної потерпілої із автомобіля та ліквідації наслідків ДТП на місце події залучався черговий караул 5-ої державної пожежно-рятувальної частини (м. Кременець).