До Великодня у Кременецькому краєзнавчому музеї на конкурс писанкарства кременецькі писанкарі принесли своїх писанок


З 2016 року в нашому музеї вже традиційно щорічно відбуваються дійства направлені на відродження та підтримку культурної цінності українського народу з розпису писанок. Ми започаткували щорічний конкурс писанкарства, розпочали проводити майстер-класи, наукові дослідження та збір відповідних матеріалів  (розповідає директор Андрій Левчук).

Адміністрація музею запрошує кременчан та гостей міста, навчальні заклади та колективи установ до тематичних заходів з писанкарства щорічно в період від Стрітення аж до Зелених свят, адже саме з сивої давнини в цей час наші пращури розписували писанки вкладаючи в це свій сакральний зміст.
На світлинах музей спільно з майстром народної творчості Катериною Поднєжною проводить майстер-клас писанкарства для Кременецького медичного коледжу ім. Арсена Річинського. До заходу долучився і Почесний громадянин м. Кременець, директор коледжу Петро Мазур.
У експозиційному залі Т.Шевченка Кременецького краєзнавчого музею до конкурсу запрацювала виставка писанкарства, примітно, що наймолодшому учаснику виставки Олександру Поднєжному лише 5 років.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення