![](https://s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/050/680/dtp-vagitna_5cbdeec7f20b1.jpg)
У Кременці 22 квітня, близько 15:20, по вул. Дубенська трапилась дорожньо-транспортна пригода.
На сторінці спільноти "Типовий Кременець" у мережі Фейсбук був опублікований допис, який роз'яснював основні обставини інциденту:
"Наїзд на пішохода скоїв мотоцикліст, що рухався у напрямку центру міста. За словами очевидців, вагітна жінка із дитиною на руках раптово вискочила з-за припаркованого буса на проїзджу частину дороги де попала під колеса мотоцикла.
Постраждала перебігала дорогу у недозволеному місті. Мотоцикліст не постраждав. Жінку із дитиною забрала карета швидкою допомоги".- Ідеться у повідомленні.
Причини та обставини ДТП з'ясовуються. Очікується офіційний коментар поліції.
![](https://s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/050/680/dtp-vagitna_5cbdeec7f20b1.jpg)
![](https://s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/050/680/dtp-vagitna2_5cbdeec872f45.jpg)