![ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑÑд](https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/10/f448382e5b113624379c6-1024x658.jpg)
Депутатів місцевих рад притягнуто до адміністративної відповідальності.
Працівниками УЗЕ в області ДЗЕ НП України, за погодженням з прокуратурою Тернопільської області, складено та направлено до суду протоколи про вчинення чотирма депутатами однієї з сільських рад Кременецького району правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч.1 ст. 172-6 КУпАП.Встановлено, що депутати несвоєчасно, без поважних причин, подали декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік.
За обґрунтованої та послідовної позиції прокурорів у судовому засіданні депутатів визнано винними та накладено на них адміністративні стягнення у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян кожному.