В Кременці у пожежі загинула людина

Обгоріле тіло чоловіка знайшли пожежники, приїхавши на виклик до одного з будинків Кременця.

Про смерть у вогні через необережність під час куріння повідомляє Кременецький РВ ДСНС. З початку 2019 року на Кременеччині це друга загибель людей через пожежі.

– 1 березня, близько 23:00 на пункт зв’язку 5 Державної пожежно-рятувальної частини м. Кременець надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку на вул. Піддівича. Під час проведення гасіння пожежі було виявлено обгорілий труп власника житлової будівлі. За попередньою версією, причиною загоряння міг послугувати недопалок, що був залишений господарем будинку, – повідомляють у РВ ДСНС.

Також пожежники наголошують на сумній статистиці щодо пожеж через необережність. З початку 2019 року на території держави 453 людини загинули у вогні.

– Основною причиною загибелі людей на пожежах стає їхня необережність. Найчастіше людина засинає із сигаретою, будучи в нетверезому стані. З року в рік кількість загиблих під час куріння «лідирує» порівняно з іншими випадками загибелі від вогню – у середньому це 60 – 70 відсотків випадків. У зоні особливого ризику, як завжди, безхатченки, самотні люди, пристарілі й ті, хто зловживає спиртним, – йдеться у повідомленні.
Тому деенесівці закликають дбати про пожежну безпеку.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення