![ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð´ÑÑей жебÑакÑваÑи](https://vinbazar.com/sites/default/files/imagecache/690x/news/170706/532448.jpg)
Повідомлення про те, що дітей використовують для заняття жебракуванням надійшло до Кременецького ВП ГУНП.
У рапорті йшлося, що на території Свято-Успенської Почаївської лаври неповнолітніх використовують з цією метою близькі родичі.
У поліції ситуації наразі не коментують, адже ще не встановлено всі обставини. До правопорушень, де фігурують діти, узагалі ставляться дуже обережно, а надто до їх оприлюднення та коментарів.
Разом з тим для місцевих мешканців не є таємницею, що, знаючи про велику кількість паломників, котрі щоденно відвідують лавру, на території святині жебракують різні люди. Більшість з них не є місцевими, розповідають почаївчани.