![У ÑÐºÐ¾Ð»Ñ Ð² ÐÑеменеÑÑÐºÐ¾Ð¼Ñ ÑÐ°Ð¹Ð¾Ð½Ñ Ð·Ð°ÑÑкÑÑвали ÑпалаÑ
коÑÑ](https://ternopoliany.te.ua/media/k2/items/cache/1ca0351a63df30f6d599477da16a11d0_XL.jpg)
На Тернопільщині медики зафіксували ще один спалах кору. Це трапилося у загальноосвітній школі села Лідихів Кременецького району.
Там на кір захворіли семеро учнів. Наразі діти перебувають на стаціонарному лікуванні у місцевому медичному закладі, повідомили в обласному лабораторному центрі.
"Ситуація з кором на Тернопільщині залишається неблагополучною, – каже завідувач відділу епіднагляду та профілактики інфекційних захворювань обласного лабораторного центру Марія Павельєва. Минулої доби в області зареєстрували більше двадцяти випадків цього захворювання".
«За первинними терміновими повідомленнями зареєстровано 68 випадків інфекційних захворювань, з них на кір зареєстровано 23 випадки. Відтак епідемічна ситуація із захворюваності на кір в області кваліфікується як неблагополучна. Продовжуємо реєструвати випадки захворювання серед осіб різного віку. Спалахи стаються в основному в організованих колективах. Причина такої ситуації – низький рівень імунізації проти цього захворювання. Нині варто кожному перевірити календар щеплення та зробити вакцинацію. Оскільки вакцинація – єдиний надійний метод захисту від цієї хвороби».
В області залишається діючими 22 спалахи кору. Нагадаємо, минулого року ця недуга забрала життя п’ятнадцяти українців, з них 11 – діти. Смертельні випадки в Україні траплялися і цьогоріч.