У Кременці відбувся конкурс юних піаністів імені Василя Барвінського 📷

У Кременці відбувся конкурс юних піаністів імені Василя Барвінського (ФОТО)
Щороку у місті Кременець на Тернопільщині конкурс юних піаністів імені Василя Барвінського збирає за одним роялем усіх бажаючих помірятися вміннями та майстерністю у грі на фортепіано.

Маленькі, але вже такі вправні, Тетяна Тарасюк, учениця ІІ класу (викладач Т.Б. Метельська) та Владислав Нікіфорчук, учень ІV класу (викладач Л.Ю. Ковальчук) продемонстрували відмінну сміливість та захоплення улюбленою справою, і довели, що серед 80-ти учасників вони гідні опинитися у трійці найкращих.
Тетяна і Владислав нагороджені дипломом ІІI ступеня та грошовою премією.

Оцінювало гру учасників професійне журі у складі викладачів Тернопільського музичного коледжу ім. С. Крушельницької Н.Р. Кравчук, О.М. Явна, викладачів ДМШ №1 та №2.
Варто зазначити, що юний Владислав уже не вперше яскраво проявляє себе на конкурсах та наполегливо покращує навики, тоді як для Тетянки – це дебют, який тільки зміцнив її впевненість у собі та власних силах підкорювати нові музичні вершини.
Результату юним піаністам допомогли здобути викладачі школи мистецтв імені М. Вериківського Тетяна Метельська та Лариса Ковальчук. Вони діляться не лише професійними вміннями та знаннями, а й важливим досвідом та душею, адже гра на фортепіано – це не лише технічна вправність, а й щире серце. Про це повідомляє сайт Кременецької міської ради.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення