На Кременеччині вшанували пам’ять військового журналіста Дмитра Лабуткіна

Дмитро Лабуткін, смерть, вшанування, АТО, герой
День військового журналіста почали відзначати в Україні на державному рівні 16 лютого 2018 році. Саме у цей день 2015 року загинув житель Тернопільщини Дмитро Лабуткін – редактор редакції телебачення Телерадіостудії Міністерства оборони України капітан 3-го рангу. Сьогодні його пам’ять вшанували у рідному селі.

– У селі Білокриниця, що у Кременецькому районі відбулися заходи вшанування пам’яті військового журналіста капітана 3-го рангу Дмитра Лабуткіна, який загинув цього дня чотири роки тому поблизу населеного пункту Дебальцеве. На місцеве кладовище, де спочиває народний герой України, прибули військовослужбовці Збройних Сил України та представники Кременецької районної державної адміністрації. Вони поклали квіти до могили військового журналіста, помолилися і вшанували хвилиною мовчання пам’ять офіцера, який ціною власного життя виборював волю нашої держави від агресії російського окупанта, – інформує представник інформаційного агентства оборонного відомства Василь Лабай.
Як відомо, загинув редактор редакції телебачення Телерадіостудії Міністерства оборони України капітан 3-го рангу Дмитро Лабуткін 16 лютого 2015 року під час виконання бойового завдання. Він до останнього подиху продовжував вести зйомки того героїчного бою та мужніх дій українських захисників, коли наша передова група потрапила у засідку бойовиків, і з честю виконав як військовий так і журналістський обов’язок.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення