У Кременці жінка купила хліб з дротом у середині 📷

Неприємні сюрпризи у харчах продовжують знаходити на Тернопільщині. Учора в одній з крамниць Кременця придбали хліб, у середині якого був металевий дріт.

– Будьте обережні! Металевий дріт в хлібі! – пише Тетяна Лозинська-Клейменова.
Щодо інциденту між покупцем та представником заводу, який звинуватили у халатності розгорілася жорстка дискусія. Жінка, що купила небезпечний хліб, стверджує, що це борошняний виріб місцевого виробника. Представник переконує, що на їхньому підприємстві такого трапитися не могло і навіть погрожує судом.
– Це не є наша випічка, бо виробництво, на яке ви посилаєтеся, не випускає такий асортимент, а за наклеп ми можемо подати на вас до суду, ми тепер маємо фото, документ. Ми маємо новітнє обладнання, яке просіває борошно і такі речі фізично не можуть попасти до випічки. І скільки вам заплатили наші конкуренти за таку антирекламу? Я дуже хотів би з вами зустрітися та побачити цю випічку… – коментує Serhii Zyma.
Інші дописувачі називають такі коментарі з боку виробника неприпустимими.
– Хоч би що там було – реакція працівника хлібзаводу неприпустима. Знаю Володимира Васильовича особисто (власник заводу). Співпрацювали колись. Не думаю, що він схвалить твої коменти. Клієнт завжди правий. І так проблеми не вирішуються… – пише Vad Show.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення