![](https://s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/050/423/5240115222949297407780249105051052264128512n_5c63e80f3a1ba.jpg)
10 лютого віряни церкви в селі Дунаїв Кременецького району перейшли у підпорядкування Православної церкви України. На зборах громади більшістю голосів (більше 70 відсотків) було прийнято рішення про перехід до ПЦУ.
Але таке рішення не сподобалося прихильникам московського патріархату. Їх реакцію у мережу Фейсбук виклав Петро Жовтовський у мережі Фейсбук.
Реакція прихильників москвинського патріархату на перехід Дунаївської парафії до ПЦУ, пише Погляд.
А 11 лютого московські прихильники закрилися в церкві і проводять свої збори. Десь приблизно12-15 адептів, – так коментує викладену світлину пан Петро.
Цей шматок паперу наробив галасу серед громади. Багато хто дивується, як православні християни можуть писати такі лайливі слова, очевидно, що автор листа ніколи й не знав, що таке Православ’я.
"Не варто очікувати якесь зважене рішення від людей, які не можуть пару слів грамотно до купи зліпити. Думати у них не дуже виходить. Вміють тільки х**ми в анонімних записках крити", – пише Roman Valihura.
"Нещасні люди, не розуміють, що прокльони завжди повертаються до того, хто проклинає", – вважає Ірина Петрівна Мельник.