![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/c657f4eb8a6f8e642ba7026195be7c4a.jpg)
У Кременці відкрили IV Зимовий Чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги. Подивитися на урочисте відкриття прийшло кілька сотень кременчан.
Влада міста та району привітала учасників з п’яти країн, серед котрих представники Ізраїлю, Польщі, Литви та України. Від імені міського голови гостей привітав перший заступник Микола Матвіюк.
По завершенні урочистого відкриття, карети швидких проїхалися містом і вирушили на локації, де відбуватимуться змагання. Триватимуть вони до 25 лютого, тоді визначать найкращих.
В рамках Чемпіонату також відбудеться науково-практична конференція з міжнародною участю «Екстрена медична допомога у надзвичайних умовах».
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/52818237_243266039914395_65416973302890496_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/52607936_441014559772206_3524107583621169152_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/52605227_772137113184823_7358404972444123136_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/52590375_263258587907291_591074571801591808_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/52446233_2289674117954996_8946446856439726080_n.jpg)