У місті Томашов-Любельський (Польща) триває турнір з міні-футболу. За перемогу боряться 10 команд. Преставлена на змаганнях і команда з Кременця.
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/51484018_256515561901819_3230659453565009920_n.jpg)
Як повідомив начальник відділу молоді та спорту Кременецької міської ради Андрій Станіславенко, який також перебуває у складі делегації, команда з футболу Кременеця у своїй турнірній таблиці зайняла l місце набрала 10 очок три гри виграла одна нічия. Далі боротиметься в фіналі за 3 та 4 місце.
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/51484018_256515561901819_3230659453565009920_n.jpg)
Як повідомив начальник відділу молоді та спорту Кременецької міської ради Андрій Станіславенко, який також перебуває у складі делегації, команда з футболу Кременеця у своїй турнірній таблиці зайняла l місце набрала 10 очок три гри виграла одна нічия. Далі боротиметься в фіналі за 3 та 4 місце.