На Кременецькій трасі, неподалік Збаража, «лоб у лоб» зіткнулись фура і КАМАЗ з тентом. Фура в кюветі, кабіну відірвало, від неї майже нічого не залишилось. КАМАЗ стоїть на дорозі.
Про аварію неподалік Збаража повідомив Тарас, який саме проїжджав повз.
![](https://s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/050/319/8f413cf5880d02522e8007f8c9c7e64e4a2adcda_5c3dc7dde748e.jpeg)
![](https://s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/050/319/bcfdfff40102a868c1af3d21bb26d5ead547f794_5c3dc7c958d80.jpeg)
Про аварію неподалік Збаража повідомив Тарас, який саме проїжджав повз.
Я повертався з відрядження до Тернополя і побачив аварію, - розповів тернополянин Тарас. – Аваріясталась на ділянці між поворотом на Чернихівці-Збараж і рестораном «Стожари». На мою думку, ймовірна причина – шквальний вітер. Дує з поля так, що важко на дорозі втриматись. Водій одного з авто не втримав в машину, і вона вилетіла на зустрічну.Дорога, каже чоловік, на тій ділянці почищена, трохи є сніжку. Але заважає рухатись лише сильний вітер.
![](https://s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/050/319/8f413cf5880d02522e8007f8c9c7e64e4a2adcda_5c3dc7dde748e.jpeg)
![](https://s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/050/319/bcfdfff40102a868c1af3d21bb26d5ead547f794_5c3dc7c958d80.jpeg)