Вчителі з Тернопільщини складатимуть ЗНО?

Результат пошуку зображень за запитом "Сертифікацію для вчителів"
Сертифікацію для вчителів початкових класів запроваджують в Україні. У разі її успішного проходження, педагогам обіцяють 20% надбавки до зарплати. Ця процедура в перспективі має замінити атестацію педагогічних працівників.


Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич назвала сертифікацію своєрідним ЗНО для вчителів. Це пілотний проект, відтак поки що він охоплює лише частину педагогів.

Як повідомляє "За Збручем", реєстрація педагогічних працівників для проходження сертифікації розпочалася 15-го січня, і цей період триватиме до першого лютого. Наразі зареєструватися можуть всі охочі вчителі початкових класів. Як повідомила начальник міського управління освіти Ольга Похиляк, деякі тернопільські педагоги вже зареєструвалися.

"На цей раз участь у проходженні сертифікації добровільна. Але вчителі початкових класів, які пройдуть її успішно, отримають 20% надбавки до заробітної плати. Тому деякі тернопільські вчителі вже почали реєструватися".

Щоб зареєструватися для участі у сертифікації педагогічних працівників, потрібно заповнити реєстраційну картку-заяву, а також підготувати комплект реєстраційних документів і надіслати його до регіонального центру оцінювання якості освіти.

Загалом на сертифікацію вчителів початкових класів у цьому році виділено 1000 місць по Україні, Тернопільська область отримала 34 місця. Відтак тільки 34 педагоги в області, які успішно пройдуть сертифікацію, отримають 20% надбавки до зарплати. У Міністерстві освіти і науки України зазначають, що надалі сертифікація замінить атестацію вчителів, в майбутньому її проходитимуть всі без винятку педагогічні працівники. Відтак їхня зарплата частково 

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення